User Avatar

Edunda tervikliku enesearengu programm

Lifetime
All levels
59 lessons
0 quizzes
11 students

Edunda terviklik programm.

Maksimaalne kasu sellelt lehelt on Sinu käeulatuses.

Heida kõrvale kõik muremõtted ja hirmud. Saavuta enesekontrol, õpi hetkes kohal olema, oma tahtest ja ihadest aru saama Purusta oma piiravad uskumused ning negatiivne sisekõne. Samuti õpi ennast rohkem mõistma läbi oma elu laiema eesmärgi, missiooni, kirgede ja põhimõtete leidmise ning sõnastamise.

Õpi baasteadmisi füsioloogiast ning treenituse tekke mehhanismist. Kuna terve vaim ja keha on omavahel tugevalt seotud, ei saa sellest mööda vaadata. Mens sana in corpore sano. Kui füüsiline vundament logiseb, ei saa sellele ehitada tugeva vaimu majakat. Õpitut igapäevaselt praktiseerides tunned kuidas füüsiliselt terves, mürgitamata kehas on rohkem energiat ning sära sinu igapäevase elu toetuseks.

Õpi kasutama erinevaid planeerimispõhimõtteid; arenda enese-ning ajajuhtimisvõimet; õpi püstitama ülesandeid nii endale kui teistele; õpi läbi viima tegevuse eelset ROCK drilli ja tegevusejärgset tagasisidet; leevenda oma hirmu läbikukkumiste ees ning samuti õpid paremini toime tulema läbikukkumiste ning vigadega, saades läbi selle kõige paremaks juhiks, kolleegiks ning alluvaks.

See kursus on Sinu jaoks kui tunned, et tahaksid oma eluga võtta mingi kindlama suuna, ennast rohkem valitseda ja rohkem ära teha. Kui sa ei tea kuhu suunduda aitab see kursus sul selles selgusele saada. Saad endale lisaks hulga vahendeid mille rakendamisel paranevad tulemused ja tõhustuvad igapäevased protsessid. Rakendamine on aga Sinu enda vastutus. Lusikaga Sulle putru ei söödeta.

Kursus töötab 100%. Olenemata Sinu tasemest on kõigil võimalik siin õppida. Töö pead aga ise ära tegema.

Edu on LIHTNE aga mitte KERGE.

0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop