Kristjan Johannes Konsap

Kristjan Johannes Konsap

Treener ja toitumisnõustaja

http://www.konsap.ee

3500+ LÄBI VIIDUD PERSONAALTREENINGUT

Kristjan-Johannes Konsap alustas jõutreeningutega juba 2004. aastal. 2010 aastal omandas ta Eesti Olümpiakomitee III taseme kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreeneri kvalifikatsiooni. Lisaks on Kristjan läbinud kümneid täiendkoolitusi verenäitajate analüüsimisest ja vigastuste ennetamisest spordipsühholoogiani.

MYFITNESSI TOP12 TREENER EESTIS

Kristjan on treenerina töötanud üle 10 aasta ja selle aja jooksul läbi viinud tuhandeid personaaltreeninguid sadadele harrastajatele ja sportlastele. 2016. aastal võitis ta tiitli MyFitnessi populaarseim personaaltreener Eestis esimese poolaasta arvestuses.

ROHKEM KUI 10 AASTAT KOGEMUST PERSONAALTREENERINA

Kristjan:

“Enda tugevuseks pean teooria ühendamist oma pikaajalise praktilise kogemusega. Praktiline kogemus aitab hinnata teooriate rakendatavust reaalses olukorras ja aitab näha protsessi suures pildis. Samuti nimetavad kliendid plussidena minu huumorimeelt ja vaba suhtlemist. Treeneritöö juures meeldib mulle võimalus inimesi aidata. Spordiga tegelemise eesmärk ei pea olema ainult sikspäkk või suur biitseps. Mind rõõmustab, kui paraneb nii kliendi enesetunne kui ka tervis. Inimene on loodud liikuma!”

0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop